O firmie

O firmie

MARGRAW to profesjonalna pracownia grawerska i pracownia reklamy z siedzibą w mieście Piaseczno. W swoim portfolio posiadamy tysiące zrealizowanych projektów z zakresu usług grawerskich – grawerowanie laserowe i grawer mechaniczny – oraz szerokorozumianych usług reklamowych – od spersonalizowanych opakowań na wina, po profesjonalną obróbkę plexi. Dodatkowo na potrzeby Naszych Klientów wykonujemy usługi związane z frezowaniem i piaskowaniem, produkcją pieczątek oraz drukowaniem dyplomów okolicznościowych w technologii grawerton. Oferujemy także grawerowanie pamiątek na różne uroczystości takie jak chrzest, ślub, komunia i inne , dzięki któremu nawet najbardziej powszechny produkt zyska indywidualny charakter.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem współpracy z pracownią MARGRAW zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Grawerowanie – grawerowanie laserowe i grawer mechaniczny

Naszą specjalnością jest grawer. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych Naszym Klientom możemy zaoferować szerokie spektrum usług grawerskich. Profesjonalny grawer wykonujemy w materiałach, takich jak: szkło, plexi, PCV, dibond, laminaty grawerskie, drewno, mosiądz, marmur oraz granit. Wykonujemy również grawerowanie biżuterii, oraz obrazków pamiątkowych dzięki czemu może ona stanowić ciekawy i spersonalizowany prezent na każdą okazję.

W ramach oferowanych usług wykonujemy pamiątkowe grawery na biżuterii ze złota i srebra, zegarkach, piórach, nieśmiertelnikach oraz dowolnych innych pamiątkach. Realizujemy zlecenia na grawerowanie laserowe tablic informacyjnych i tabliczek znamionowych oraz grawerowanie trofeów. Grawerowanie pamiątek ( obrazki, na chrzest, komunię, rocznice ślubne)wykonujemy na indywidualne życzenie Klienta, tak aby wzór był w pełni spersonalizowany.

Usługi reklamowe – Warszawa, Piaseczno i okolice

Klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości zapraszamy również do skorzystania z oferty profesjonalnych usług reklamowych. Nasza oferta usług reklamowych obejmuje grawerowanie laserowe i mechaniczne wybranych gadżetów reklamowych, projektowanie oraz wydruk dyplomów okolicznościowych, a także wyrób wysokiej jakości pieczątek.  Jako doświadczona pracownia grawerska chętnie doradzimy w wyborze motywu i stylistyki napisu, aby estetycznie prezentował się na obrabianych elementach.

Realizujemy zlecenia indywidualne i wysokonakładowe. Ofertę usług grawerskich i reklamowych kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny oraz dogodne terminy realizacji zamówień.