1. Grawerowanie w metalu i drewnie

Grawerowanie biżuterii ze złota, srebra i innych metali szlachetnych

Grawerowanie biżuterii to nie tylko okolicznościowe grawerowanie bransoletek, ale bogata oferta usług związanych z laserowym oraz mechanicznym grawerowaniem galanterii metalowej – ze złota, srebra oraz innych metali szlachetnych. Wśród usług, które można zakwalifikować jako szerokorozumiane grawerowanie biżuterii oraz galanterii metalowej pracownia graweru i reklamy MARGRAW Piaseczno oferuje m.in.:

 • grawerowanie biżuterii ślubnej i okolicznościowej,
 • grawerowanie bransoletek i bransolet,
 • grawerowanie zegarków,
 • grawerowanie tabliczek pamiątkowych w różnych rozmiarach,
 • personalizację przedmiotów użytkowych, takich jak: pióra i długopisy, papierośnice, zapalniczki, piersiówki i wiele innych.

Usługa obejmuje również wysokonakładowe grawerowanie laserowe gadżetów reklamowych wykonanych z dowolnego metalu.

Warszawa i okolice – profesjonalne grawerowanie w drewnie

Grawerowanie biżuterii z metali szlachetnych to nie jedyna nasza specjalność. Na potrzeby klientów z miast Warszawa, Piaseczno i okolic wykonujemy również zlecenia na grawer w drewnie.

W ramach usługi wykonujemy grawery na:

 • nietypowych gadżetach reklamowych,
 • zabawnych prezentach okolicznościowych,
 • drewnianych opakowaniach na prezenty,
 • różnego rodzaju tablicach i tabliczkach.

Usługę grawerowania w drewnie kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm. Ze względu na wykorzystywaną technologię laserową możemy zaoferować korzystne ceny już od jednego graweru.

Zobacz galerię

2. Obróbka plexi, szkła i PCV.

Zobacz galerię

3. Tablice informacyjne i tabliczki znamionowe

Jak sama nazwa wskazuje tablice informacyjnesłużą przekazywaniu pewnych informacji. Wszędzie tam, gdzie przekazywane informacje mają charakter stały i niezmienny montuje się tablice informacyjne wykonane z materiałów umożliwiających wieloletnią eksploatację – metalu, kamienia, tworzyw sztucznych.

Na potrzeby swoich klientów pracownia graweru i reklamy MARGRAW Piaseczno wykonuje wysokiej jakości tablice informacyjne z dowolnych materiałów. Zależnie od wybranego materiału oraz miejsca, w którym umieszczona będzie tablica napisy wykonujemy przy użyciu różnych technologii – graweru laserowego, graweru mechanicznego oraz specjalistycznej technologii wydruku grawerton.

Tabliczki znamionowe

Tabliczki znamionowe charakteryzuje niewielki rozmiar podatność na uszkodzenia, w szczególności uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Dlatego podczas wyrobu tabliczek znamionowych dla poszczególnych urządzeń tak ważny jest wybór odpowiedniego materiału oraz metody graweru.

Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości tabliczki znamionowe z metalu grawerowane laserowo lub mechanicznie. Na życzenie klienta informacje na tabliczki znamionowe o ograniczonej ekspozycji na działanie promieniowania UV możemy także nanieść technologią wydruku grawerton.

Warszawa, Piaseczno i okolica – wysokiej jakości tablice informacyjne oraz tabliczki znamionowe 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz dostępie do nowoczesnych technologii możemy zaoferować tablice informacyjne oraz tabliczki znamionowew naprawdę przystępnych cenach – już od jednego egzemplarza.

Zobacz galerię

4. Trofea i dyplomy

Grawerton – kilka słów wprowadzenia…

Technologia grawerton to innowacyjna technologia wydruku umożliwiająca nanoszenie dowolnego nadruku na specjalnie przygotowaną powierzchnię metalu. Ze względu na szybkość oraz precyzję wydruku, a także konkurencyjną cenę technologia grawerton coraz częściej zastępuje tradycyjne grawerowanie. Szczególnie w przypadku realizacji zleceń wysokonakładowych na dyplomy czy trofea.

Grawerton dyplomy i trofea - usługa na każdą okazję

Usługa grawerton dyplomy i trofea stanowi odpowiedź naszej pracowni na rosnące potrzeby i oczekiwania rynku w zakresie personalizacji oraz podnoszenia jakości wykonania nagród okolicznościowych, takich jak dyplomy, trofea czy puchary na zamówienie. Dyplomy i trofea wykonane technologią grawerton charakteryzuje elegancji wygląd oraz szczególna precyzja wykonania. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się jako nagrody za wieloletni staż pracy, nagrody w prestiżowych konkursach, puchary na zamówienie oraz dyplomy.

Nadruki wykonujemy w oparciu o projekt własny, po jego wcześniejszej akceptacji przez klienta lub projekt dostarczony bezpośrednio przez klienta.

Warszawa – gdzie zamówić dyplomy wykonane technologią grawerton?

Grawerton dyplomy, puchary na zamówienie i trofea to usługa, którą kierujemy do klientów poszukujących rozwiązania oferującego bardzo dobrą relację ceny do jakości. Dzięki zastosowanej technologii wydruku grawerton możemy realizować zarówno nisko-, jak i wysokonakładowe zlecenia na dyplomy i trofea przy zachowaniu wysokiej jakości wydruku oraz konkurencyjnej ceny. To sprawia, że z usług naszej pracowni chętnie korzystają osoby prywatne oraz firmy, a także organizatorzy różnego rodzaju imprez i eventów, którzy wybierają spersonalizowane puchary na zamówienie.

Zobacz galerię

5. Pieczątki

Pieczątki stanowią jedno z podstawowych narzędzi codziennej pracy większości firm i instytucji. Często z biegiem czasu – podobnie jak papier firmowy – stają się integralną częścią systemu identyfikacji wizualnej danego przedsiębiorstwa. Dlatego same w sobie powinny być czytelne i eleganckie, a ich mechanizm powinien gwarantować najwyższą jakość odbitek.

Wiedząc jak ważną rolę odgrywają pieczątki w budowaniu wizerunku marki pracownia graweru i reklamy MARGRAW oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę w zakresie wyrobu pieczątek.

Nasza usługa obejmuje:

 • projekt pieczątki (treść oraz grafikę),
 • wykonanie pieczątki (przygotowanie gumki),
 • wybór najdogodniejszego automatu.

W ofercie posiadamy: uniwersalne pieczątki biurowe, pieczątki kieszonkowe, datowniki, numeratory oraz szeroki wybór pieczątek niestandardowych wykonywanych na specjalne zamówienie.

Piaseczno, Warszawa i okolice – gdzie zamówić tanie i dobre pieczątki

Wbrew obiegowej opinii dobra pieczątka nie musi być bardzo kosztowna. Pieczątki wyrabiane przez pracownię graweru i reklamy MARGRAW Piaseczno oferują bardzo dobry stosunek jakości do ceny z zachowaniem naprawdę konkurencyjnych i przystępnych cen. Ale cena to nie jedyny powód, dla którego klienci tak chętnie wybierają nasze pieczątki.

Pieczątki MARGRAW to oryginalne, a zarazem eleganckie projekty łączące w sobie walor informacyjny z estetyką sprzyjającą budowaniu pozytywnego wizerunku marki. To także dogodne terminy realizacji, dzięki czemu z nowej pieczątki będziesz mógł korzystać nawet następnego dnia po złożeniu zamówienia.

Obsługujemy również zamówienia składane online.

Zobacz galerię

6. Grawerowanie i wycinanie papieru

Zobacz galerię

MARGRAW Mariusz Dembiński ul. Świętojańska 39 05-500 Piaseczno
t. 22 756-91-07, 512 461 551, 694 501 643 email: margraw@wp.pl * biuro@margraw.pl


grawerowanie w szkle | grawerowanie zegarków


Projekt i realizacja: Web-profit.pl