Nasza oferta

Firma grawersko-reklamowa MARGRAW z Piaseczna realizuje usługi cięcia, gięcia, frezowania oraz grawerowania w metalach oraz na takich materiałach jak plexi, PCV, dibond i mosiądz. Wykonujemy szyldy, bannery, tablice posesyjne, informacyjne, znamionowe, okolicznościowe oraz inne tablice grawerowane i reklamowe. Mogą nam Państwo zlecić piaskowanie, zdobienie szkła i wypalanie w drewnie, a także tworzenie form przestrzennych, liter 3D i podświetlanych. Chętnie wykonamy również statuetki, nagrody, medale i tabliczki na medale oraz puchary.


Pieczątki

Oferujemy konkurencyjne ceny pieczątek wykonanych na automatach sprawdzonych firm. Stosując grawerowanie laserowe, uzyskujemy lepsze efekty niż w przypadku metody polimerowej.


Wykonywanie tablic

Nawet zwykła tablica posesyjna, informacyjna czy okolicznościowa może być wykonana w niezwykły sposób! Szczególnym uznaniem cieszą się w naszej firmie tablice okolicznościowe, nagrobne, znamionowe oraz na trofea sportowe. Nieważne, czy będzie grawerowana, piaskowana czy oklejana, nieważne, czy tablica będzie mosiężna, z plexi, szkła, szlachetnego kamienia czy metalu: ważne, żebyś Ty był z niej dumny.

Grawerowanie metali

Laserowe grawerowanie i frezowanie daje trwałe i precyzyjne efekty – w przypadku zabiegów w metalu oraz imitujących je laminatów grawerskich. Możemy wykonać elementy z mosiądzu, aluminium oraz z trwałych laminatów grawerskich dostępnych we wszystkich kolorach.


Zindywidualizowane opakowania na wino.

Jeśli szukają Państwa wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju opakowania na prezent, zapraszamy do kontaktu naszymi specjalistami. Przygotujemy dla Was piękne, zindywidualizowane opakowanie z drewna, na którym umieścimy dowolny napis lub fotografię. Taki elegancko zapakowany prezent świetnie sprawdzi się w przypadku ślubu, imienin, urodzin, jubileuszów czy innych okazji.


Obróbka plexi

Realizujemy również mniej standardowe zamówienia np. cięcie plexi, grawerowanie PCV lub dibonu oraz wyginanie plexi. Na Państwa życzenie wyprodukujemy też stojaki na ulotki , wizytowniki i tym podobne artykuły. Wykonujemy cięcie, gięcie i grawerowanie z własnym materiałem. Pomagamy też w wycinaniu uszkodzonych elementów, żeby naprawić uszkodzenia.

MARGRAW Mariusz Dembiński ul. Świętojańska 39 05-500 Piaseczno
t. 22 756-91-07, 512 461 551, 694 501 643 email: margraw@wp.pl * biuro@margraw.pl


grawerowanie w szkle | grawerowanie zegarków


Projekt i realizacja: Web-profit.pl