Grawerowanie laserowe i nie tylko – poznaj pracownię MARGRAW

MARGRAW to profesjonalna pracownia graweru i reklamy z siedzibą w mieście Piaseczno. W swoim portfolio posiadamy tysiące zrealizowanych projektów z zakresu usług grawerskich – grawerowanie laserowe i grawer mechaniczny – oraz szerokorozumianych usług reklamowych – od spersonalizowanych opakowań na wina, po profesjonalną obróbkę plexi. Dodatkowo na potrzeby Naszych Klientów wykonujemy usługi związane z frezowaniem i piaskowaniem, produkcją pieczątek oraz drukowaniem dyplomów okolicznościowych w technologii grawerton.

Osoby zainteresowane rozpoczęciem współpracy z pracownią MARGRAW zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Grawerowanie – grawerowanie laserowe i grawer mechaniczny

Naszą specjalnością jest grawer. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych Naszym Klientom możemy zaoferować szerokie spektrum usług grawerskich. Profesjonalny grawer wykonujemy w materiałach, takich jak: szkło, plexi, PCV, dibond, laminaty grawerskie, drewno, mosiądz, marmur oraz granit.

W ramach oferowanych usług wykonujemy pamiątkowe grawery na biżuterii ze złota i srebra, zegarkach, piórach, nieśmiertelnikach oraz dowolnych innych pamiątkach. Realizujemy zlecenia na grawerowanie laserowe tablic informacyjnych i tabliczek znamionowych oraz grawerowanie trofeów.

Usługi reklamowe – Warszawa, Piaseczno i okolice

Klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości zapraszamy również do skorzystania z oferty profesjonalnych usług reklamowych. Nasza oferta usług reklamowych obejmuje grawerowanie laserowe i mechaniczne wybranych gadżetów reklamowych, projektowanie oraz wydruk dyplomów okolicznościowych, a także wyrób wysokiej jakości pieczątek.

Realizujemy zlecenia indywidualne i wysokonakładowe. Ofertę usług grawerskich i reklamowych kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny oraz dogodne terminy realizacji zamówień.

MARGRAW Mariusz Dembiński ul. Świętojańska 39 05-500 Piaseczno
t. 22 756-91-07, 512 461 551, 694 501 643 email: margraw@wp.pl * biuro@margraw.pl


grawerowanie w szkle | grawerowanie zegarków


Projekt i realizacja: Web-profit.pl